<oembed><version>1.0</version><provider_name>waterwave</provider_name><provider_url>https://waterwave.site/saudi/ar</provider_url><author_name>designersidsettings</author_name><author_url>https://waterwave.site/saudi/ar/author/designersidsettings/</author_url><title>Speroni CS40-250A - waterwave</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="m6iOecA7uO"&gt;&lt;a href="https://waterwave.site/saudi/ar/product/speroni-cs40-250a/"&gt;Speroni CS40-250A&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://waterwave.site/saudi/ar/product/speroni-cs40-250a/embed/#?secret=m6iOecA7uO" width="600" height="338" title="&#x201C;Speroni CS40-250A&#x201D; &#x2014; waterwave" data-secret="m6iOecA7uO" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://waterwave.site/saudi/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;</html><thumbnail_url>https://waterwave.site/saudi/wp-content/uploads/2023/05/Speroni.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>500</thumbnail_width><thumbnail_height>500</thumbnail_height><description>Brand: Speroni  Model: CS40-250A  HP: 20  Volt: 220-380  Inlet: 2.50"  Outlet: 1.50"  Hz: 60  Ph: 3  Data Sheet  Parts_CS40-250A  &nbsp;</description></oembed>